Palīdzi sagatavoties skolai!

Ziedot
Šurp, grāmatas, uz skolu! Es būšu teicamnieks!
Lai arī šķiet, ka vasara nu tikai uzņēmusi apgriezienus, nepaspēsim attapties, kad tepat aiz stūra jau 1.septembris. Pirmā skolas diena!
Nekā jauna pasaulē – joprojām ir pietiekami daudz ģimeņu, kurām 1.septembra tuvošanās nozīmē lielas rūpes, jo nav skaidrs, vai izdosies sagādāt bērniem visu nepieciešamo.
Jau ceturto reizi vēlamies aicināt jūs padot roku skolas bērnam. Palīdzot piepildīt mazā skolas bērna somu, izdarīsiet kaut ko vairāk – pieliksiet roku, lai mazais skolnieks savu ikdienu skolā sāktu bez raizēm un ar pārliecību. Apziņa, ka ir sagādāts viss nepieciešamais, stiprinās bērna pašpārliecību un vēlmi mācīties. Vai nav labs darbiņš, ko padarīt?
Palīdzēt skolniekiem var vairākos veidos:
– Ziedojot finansiāli mūsu organizācijai;
– Uz noliktavu atvedot skolas somu, kancelejas preces, sporta tērpu, apģērbu svinīgai reizei – jebko, kas nepieciešams, skolas gaitas uzsākot;
– Piesakoties pats piepildīt kādas konkrētas ģimenes bērnu somas. Iespēja piepildīto somu nogādāt bērnam personīgi. No pieredzes – skolas somu bieži vien kopīgi saliek draugu kompānija, darba kolēģi.
Varbūt ideja Jums? Aicinām nepalikt vienaldzīgiem un pavērot apkārt notiekošo – varbūt jums zināma kāda ģimene, kurai šāda palīdzība nepieciešama? Dod viņiem roku! Sagādāsim priecīgu pirmo skolas dienu mazāk lutinātajiem! Lai skaista vasara!
Ziedot iespējams:
Biedrība “Labdarības lapa”
Reģ.nr. 40008229453
Adrese: Plūmju iela 13, Rīga, LV-1029
Swedbank
SWIFT kods: HABALV22
Konts LV82HABA0551039185377
Paypal: labdaribaslapa@gmail.com

Biedrībai ir piešķirts sabiedriskā labuma statuss. Ziedojot biedrībai ir tiesības saņemt ienākuma nodokļa atlaidi.

Ja vēlaties piedalīties akcijā, pieteikties vai pieteikt kādu ģimeni – lūdzu sazinieties ar mums labdaribaslapa@gmail.com
Tālrunis: +371 25741150
E-mail: labdaribaslapa@gmail.com