Palīdzība Gustam – hiroprakses speciālista Imanta de la Cuesta terapija 5.,6.,7. jūnijā.

Ziedot
Palīdzība Gustam – hiroprakses speciālista Imanta de la Cuesta terapija 5.,6.,7. jūnijā.
Gustam ir 4 gadi. Iznēsāts normāli, piedzimis laikā, grūtniecības laikā nav bijušas šaubas par bērna veselību.
Tomēr Gustam noteikta virkne smagu diagnožu, tai skaitā garīga atpalicība, bronhiālā astma, metabola leikodistrifija, perinatāla encefalopātija, psihomotorās attīstības aizture, kreisās puses greiza pēda, polineiropātija un neprecizēta ģenētiska saslimšana.
Gusts ir smaidīgs un aktīvs puika, kopā ar ģimeni apmeklē rehabilitācijas kursus, ir redzami nelieli uzlabojumi. Mamma ļoti vēlas ar Gustu maksimāli strādāt arī mājās, lai sasniegtu vēl labāku rezultātu.
Jūnijā Latvijā viesosies latviešu izcelsmes speciālists Imants de la Cuesta, kurš ir dzimis un audzis ASV, bet šobrīd dzīvo Itālijā. Viņš ir specializējies Tīkla hiropraksē un Funkcionālās hiroprakses neiroloģijā.
Hiropraktiķis, izmantojot precīzas roku kustības, iedarbojas uz ķermeni (katra konkrēta muskuļa, saistīto kaulu struktūru un locītavu funkcijām), ar mērķi palielināt konkrētā ķermeņa segmenta kustību apjomu, uzlabot funkcionālās spējas un mazināt kustību ierobežojuma izraisītās sāpes. ASV hiroprakse ir ļoti izplatīts nosaukums, kas apvieno speciālistus, kuri savā darbā izmanto osteopātiju, kinezioloģiju, osteorefleksoterapiju, kraniosakrālo terapiju u.c..
Gustam šie seansi būtu ļoti noderīgi. Bērns ir ar paaugstinātu muskuļu tonusu, nervozs, nav līdzsvara, rociņas tur kulaciņos, ļoti saspringts ar pastikām. Dēļ lielā tonusa un saspringuma bērns nevar brīvi kustēties un mācīties rāpot.
Lai Gusts ar speciālistu tiktos un varētu strādāt, nepieciešami 360 eur. Ģimenei ir nokārtots trūcīgo personu statuss, un mammai pašai šo summu iekrāt nebūs iespēju.
Palīdzēsim Gustiņam augt!

Ziedot mums iespējams:
Biedrība “Labdarības lapa”
Reģ.nr. 40008229453
Swedbank
SWIFT kods: HABALV22
Konts LV82HABA0551039185377

Paypal labdaribaslapa@gmail.com

Biedrībai ir piešķirts sabiedriskā labuma statuss. Ziedojot biedrībai ir tiesības saņemt ienākuma nodokļa atlaidi.